Referencie

Patrik F.

Maximálna spokojnosť, rýchla komunikácia, ústretovosť zo strany firmy, kvalitne odvedená práca.

Marta H.

Čistiace služby tejto firmy som prvý krát využila niekedy pred dvoma rokmi a odvtedy sa na nich obraciam pravidelne, nakoľko som veľmi spokojná s ich službami. Naše koberce aj sedačka sú teraz čisté a voňavé, hoci sú už staršie. Ďakujem 🙂

Anna O.

Kvalitne odvedená práca jednoznačne odporúčam.

Barbora B.

Maximálna spokojnosť s touto firmou. Flexibilná, ústretová, profesionálna spoločnosť. Veľká vďaka. Koženú sedačku si ku nim budeme dávať čistiť pravidelne. Aj koberec si budeme dávať tepovať už len ku nim. Skutočne odporúčam každému.

Marián J.

Pred rokom som využil službu nemenovanej firmy čistenia vozidla a bol som sklamaný. Preto som chcel zmenu a náhodne som Vás našiel na internete. Podľa referencií som dúfal, že po minulom sklamaní dám auto do správnych rúk. Nemýlil som sa, auto žiarilo čistotou. Ďakujem veľmi pekne.

Kristina B.

Moja kožená sedačka bola veľmi znečistená častým používaním. Vďaka vašim pracovníkom je znovu ako nová. Ďakujem krásne.

Juraj F.

Zdedil som dom po starých rodičoch, ktorý páchol potuchlinou. Od známeho som získal informáciu že ponúkate dezinfekciu ozónom. Využil som ju, výsledok ma veľmi potešil. Potuchlina zmizla. Určite budem odporúčať vaše služby ďalej.

Veronika C.

Vaše služby som využila po prvýkrát. Bola som milo prekvapená kvalitou vašej práce, čím ste mojej sedačke dali druhú šancu.

Hanka Ch.

So službami sme boli nad mieru spokojní a vyčistenie sedacej súpravy a kobercov splnilo naše očakávania. Ďakujeme za profesionálny prístup a kvalitné služby a všetkým vrele odporúčame ich využitie!

Marika V.

Bola som nadmieru spokojná s vašimi službami a profesionálnym prístupom vašich zamestnancov. Túto firmu môžem odporučiť každému kto chce mat čisté a príjemné bývanie.

Evka G.

Ďakujem za profesionálny prístup a promptnosť. Boli sme maximálne spokojní s vašimi službami a to konkrétne s dezinfekciougenerátorom ozónu a hĺbkovým tepovaním posteľných matracov. Cena je prijateľná. Tieto služby môžem len odporučiť.

Margita B.

Čistiace služby ste splnili nad moje očakávania. Vynikajúci výkon, ústretovosť a pozornosť na detail od vašich pracovníkov. Ďakujem.