Dezinfekcia ozónom

Čistý vzduch, zdravie pre ľudí

Ak si myslíte, že vzduch, ktorý dýchame v interiéri je čistejší ako ten, čo je vonku, zamyslite sa nad tým. EPA agentúra pre ochranu životného prostredia odhaduje, že vnútorný vzduch môže byť až päťkrát viac znečistený ako vonkajší vzduch. Všetko, čo zlý vzduch spôsobuje sú časté prechladnutia a bolesti v krku,  bolesti hlavy, astmy, alergie a chronické únavy, čo spôsobuje ľudom nervozitu,stres.

Keď sa prach, baktérie a iné parazity dostanú do vašich vykurovacích, vetracích a klimatizáčných potrubií, môžu vyvolať alergie a iné zdravotné problémy. Preto máte dôvod na to, aby ste sa ubezpečili že vzduchovody vo vašej domácnosti,centrách alebo hoteloch pravidelne dezinfikujete.

Naša firma ponúka bezplatné vyskúšanie ozónu vo vašich vzduchovodoch. Potom, čo dokončíme hodnotenie a skúšku, vypracujeme dokument na to aký bude rozsah prác a koľko času to zaberie.

Ďalej naši zamestnanci používajú výkonné zariadenia na odstránenie všetkých škodlivých látok pre ľudský organizmus. Systematicky čistíme každú časť ventilačného systému vašej budovy, domácnosti, centier, hotelov, vrátane vzduchotechnickej jednotky, vonkajších prívodov vzduch, klimatizácie.

Naším cieľom tejto služby je, aby sme minimálne narušili, vaše obchodné stretnutia, chod domácnosti, ľudí v hoteloch, alebo deti v školách, škôlkách, jasliach a detských centrách.